Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wtorek, 18.10.2022 – program wydarzenia

PL - spotkanie prowadzone w języku polskim

ENG - spotkanie prowadzone w języku angielskim

Logotyp IBM

 

 

 

 

 

 

Strona internetowa IBM

IBM BTO Kraków ma w swoich usługach outsourcing z branż F&A (umiejętności językowe, znajomość różnych języków europejskich plus znajomość finansów/księgowości na wyższych stanowiskach) oraz rekrutacji (tutaj doświadczenie w rekrutacji/HR plus znajomość języków obcych). Mamy też działy zajmujące się sferami IT i automatyzacją (programiści, developerzy, Administratorzy Linux, itp).

 

 

Strona internetowa Comarch

Po prawie 30 latach działalności jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie rozwiązań IT. Prowadzimy projekty dla czołowych polskich i światowych marek, w najważniejszych sektorach gospodarki. W ostatnich latach zaczęliśmy rozwijać się w kierunku projektów związanych z Internet of Things, Smart City i Cyber Security, a także analizy danych z sieci społecznościowych.Naszym rozwiązaniom zaufało ponad 220 000 firm, a działalność biznesową prowadzimy na 5 kontynentach w ponad 100 krajach.

W skład firmy Comarch wlicza się aż 57 spółek, zarówno w Polsce jak i za granicą, natomiast nasze siedziby znajdują się w 69 miastach, w 34 krajach, w aż 90 lokalizacjach! Jesteśmy pracodawcą wyróżniającym się na rynku pracy. Systematycznie zwiększamy zatrudnienie, oferujemy stabilność pracy, wspieramy młode talenty, m.in. współpracując z uczelniami wyższymi.

Od 19 lat prowadzimy jeden z największych programów stażowych w Europie, szkoląc przyszłych specjalistów branży IT i UX. W 2021 roku zostaliśmy  laureatem nagrody „Inwestor bez granic”, znaleźliśmy się także w rankingu ITwiz Best 100 2020 jako firma o najlepszych wynikach sprzedaży w zestawieniach: sprzedaż do sektora handlu detalicznego, telekomunikacji oraz sprzedaż oprogramowania CRM a także usług cloud computing.

Strona internetowa Korn Ferry

Korn Ferry to globalna firma doradcza, od ponad 60 lat wspierająca firmy w przekształcaniu ich strategii biznesowych w rzeczywistość. Jesteśmy znani zarówno z wysokiej jakości naszych badań, jak i wysokich wymagań, jakie stawiamy sobie w naszej pracy. Przekształcamy wyniki badań teoretycznych w rekomendacje konkretnych działań. Efektywnie wspieramy naszych Klientów w tworzeniu wizji przeobrażających ich organizacje.

 

Strona internetowa Procter&Gamble

 

Ten artykuł dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej. By zapoznać się z jego treścią należy zmienić wersję językową strony (flaga w prawym górnym rogu).