Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wtorek, 29.03.2022 – program wydarzenia

PL - spotkanie prowadzone w języku polskim

ENG - spotkanie prowadzone w języku angielskim

 

Strona internetowa Splunk

 

Ten artykuł dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej. By zapoznać się z jego treścią należy zmienić wersję językową strony (flaga w prawym górnym rogu).

 

 

Strona internetowa Havi Service Hub

HAVI jest globalną prywatną firmą, która zarządza, optymalizuje i wprowadza innowacje do łańcuchów dostaw wiodących marek. Założona w 1974 roku firma HAVI zatrudnia ponad 10 000 osób, które "dostarczają obietnicę" dla znanych klientów w ponad 100 krajach.

HAVI Control Tower Kraków rozpoczęło swoją działalność w 2019 roku i świadczy wysokiej jakości usługi finansowe i zaopatrzeniowe dla klientów wewnętrznych w 31 krajach w Europie i poza nią. Z rosnącym zespołem ponad 200 doświadczonych współpracowników, realizujemy potrzeby naszych klientów oraz dbamy o ciągły rozwój naszej firmy i pracowników. Środowisko, w którym pracujemy jest wielokulturowe i rozwija się w szybkim tempie, wspiera nowoczesne inicjatywy oraz jest otwarte na nowe, znaczące dla biznesu oraz firmy zmiany. Naszą misją jest spełnianie obietnic – naszych klientów poprzez budowanie długoterminowych relacji i zaufania oraz skupienie się na wartościach, które są dla nich istotne; naszych pracowników poprzez stworzenie środowiska umożliwiającego swobodny rozwój; a także naszych partnerów, nawiązując z nimi współpracę i dążąc do wspólnego sukcesu.

W HAVI kładziemy nacisk na relacje, bardzo ważne jest zdobywanie długoterminowego zaufania klientów poprzez koncentrację na wartościach dla nich istotnych oraz poprzez bycie wiarygodnym partnerem. Równie ważne jest dla nas ambitne, wspierające środowisko pracy – osoby rozpoczynające współpracę z HAVI w ramach stażu kontynuują ją stając się naszymi pracownikami.

Innowacje są dla nas kluczowym elementem ciągłego rozwoju, staramy się poszukiwać nowych sposobów na zaspokojenie potrzeb klientów, a w ramach naszej codziennej działalności realizujemy wiele projektów usprawniających procesy, za które jesteśmy odpowiedzialni.

 

Ten artykuł dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej. By zapoznać się z jego treścią należy zmienić wersję językową strony (flaga w prawym górnym rogu).

 

Strona internetowa Lufthansa Global Business Services

 

Pewnie się zastanawiasz co można robić w lotnictwie pracując z krakowskiego biura? Oj duużo :) Jest ogrom rzeczy, które muszą się wydarzyć zanim samolot wystartuje i my również bierzemy w tym procesie udział. Na spotkaniu przybliżymy Ci co robimy w działach finansowaych, HRowych, zakupowych czy IT, powiemy o aktualnych rekrutacjach, możliwościach rozwoju oraz o tym jak przygotować się na rekrutację. Zapraszamy zwłaszcza osoby, które znają język niemiecki (zarówno na poziomie B1 jak i C2) i chciałyby mieć możliwość wykorzystywania go w praktyce.

 

 

Strona internetowa State Street Bank

State Street Bank to światowy lider wśród dostawców usług finansowych i technologii dla klientów instytucjonalnych – funduszy inwestycyjnych, emerytalnych, firm ubezpieczeniowych i instytucji publicznych.

W Polsce istniejemy od 2007 roku i zatrudniamy specjalistów w ponad 40 działach w naszych biurach w Krakowie i Gdańsku. Tworzymy środowisko pracy, w którym nasi pracownicy czują się zaangażowani, docenieni, a także otrzymują wsparcie niezbędne do wykorzystania w pełni ich potencjału.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • możliwość pracy z domu,
  • konkurencyjne emerytalne plany oszczędnościowe,
  • rozbudowany pakiet opieki medycznej,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dodatkowe dni urlopu,
  • karty sportowe,
  • szkolenia techniczne i warsztaty umiejętności miękkich oraz programy dofinansowania dokształcenia (np. studia podyplomowe),
  • zajęcia językowe w grupach,
  • programy mentoringu,
  • aktywność w grupach zainteresowań np. na rzecz środowiska, działania w ramach wolontariatu.

 

 

Strona internetowa Nokia Solutions and Networks

Nokia Kraków dla studentów. Co możemy Ci zaoferować?

Porozmawiamy o procesie rekrutacyjnym, organizowanych przez nas inicjatywach oraz o ofertach pracy i staży.