Przygotowania do Targów Pracy - jesień 2022

08.08.2022
Uwaga, uwaga - już w dniach 18-20 października odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy Uniwersytetu Jagiellońskiego!
więcej o Przygotowania do Targów Pracy - jesień 2022

Zakończenie wiosennej edycji Targów Pracy

11.04.2022
Po tygodniu intensywnych spotkań z pracodawcami oraz ekspertami i ekspertkami rynku pracy zakończyliśmy kolejną edycję Targów Pracy Online!
więcej o Zakończenie wiosennej edycji Targów Pracy

Targi Pracy startują już w najbliższy poniedziałek!

25.03.2022
Serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzących spotkaniach w ramach Targów Pracy Uniwersytetu Jagiellońskiego, zorganizowanych przez Biuro Karier.
więcej o Targi Pracy startują już w najbliższy poniedziałek!

Wiosenna edycja Targów Pracy Online 2022

11.03.2022
Wiosenna edycja Targów Pracy zbliża się wielkimi krokami. Na naszej stronie można odnaleźć już harmonogram spotkań z pracodawcami i ekspertami/ekspertkami z rynku pracy – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
więcej o Wiosenna edycja Targów Pracy Online 2022

Rozpoczynamy przygotowania do wiosennej edycji Targów Pracy UJ!

28.01.2022
Z przyjemnością ogłaszamy, że rozpoczynamy przygotowania do wiosennej edycji Targów Pracy Online, organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Rozpoczynamy przygotowania do wiosennej edycji Targów Pracy UJ!