Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Edycja 2020

Targi Pracy 7-11 grudnia 2020

Banner reklamowy z napisem Targi Pracy Online oraz czerwono-białą tarczą ze strzałką wbitą w jej środek, wyświetlającą się na ekranie monitora.

Za nami kolejna edycja grudniowych Targów Pracy!

Tegoroczna formuła Targów różniła się od zeszłorocznej – ze względu na sytuację epidemiczną, wydarzenie odbyło się online. Dwudziestu wystawców - a wśród nich zarówno międzynarodowe korporacje, polskie firmy jak i jednostki administracji publicznej - spotkało się ze studentami i absolwentami UJ za pośrednictwem aplikacji Cisco Webex. Spotkania z pracodawcami podzielone były na dwie części - prezentację organizacji i sesję Q&A.

Dzięki formule online w Targach wzięło udział ponad 800 uczestników. Podczas spotkań z pracodawcami mogli zdobyć cenne informacje o warunkach rekrutacji, realiach pracy i codziennych wyzwaniach w danej organizacji bezpośrednio od przedstawicieli firm prowadzących nabór zarówno na stanowiska stażowe jak i regularne miejsca pracy. Wystawcy chętnie odpowiadali na wszystkie pytania, zachęcali do kontaktu i prezentowali możliwości realizowania atrakcyjnych ścieżek kariery w swoich strukturach.

Poniżej raport z wydarzenia:

🎓  Raport z zimowej edycji Targów Pracy 2020

🎓  Tekstowa wersja raportu z zimowej edycji Targów Pracy 2020