Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Środa, 30.03.2022 – program wydarzenia

PL - spotkanie prowadzone w języku polskim

ENG - spotkanie prowadzone w języku angielskim

 

Strona internetowa Cracow International Schools

 

Cracow International School to dwujęzyczne przedszkole, szkoła podstawowa i liceum, pracujące według międzynarodowego programu Cambridge. Zespół naszych pracowników - nauczycieli i pracowników administracji -  to otwarte, energiczne osoby z całego świata, gotowe na współpracę w kreatywnym, wspierającym, wielokulturowym środowisku.

Naszym celem jest kształtowanie u uczniów cech, które pozwolą im stać się wszechstronnymi, odpowiedzialnymi i zaangażowanymi społecznie dorosłymi. Zależy nam na tym, by umieli podejmować refleksje, byli świadomi swoich mocnych i słabych stron, a także otwarci na problemy współczesnego świata.

Cenione przez nas wartości są spójne z najważniejszymi postawami uczniów i nauczycieli określonymi w założeniach Programu Cambridge. Uważamy, że dzięki tym cechom absolwenci międzynarodowej szkoły Cracow International School osiągną życiowy sukces i będą mogli z powodzeniem spełniać się w ważnych dla siebie dziedzinach życia. Nasza społeczność tworzy wielokulturowe środowisko, w którym uczniowie – realizując międzynarodowy program nauczania w języku angielskim – otwierają się na nowe perspektywy. Stosowane przez nas metody umożliwiają uczniom wyrażanie własnego zdania, naukę współpracy z rówieśnikami i dorosłymi, a także twórcze rozwiązywanie problemów. Wyzwalamy umiejętność kreatywnego myślenia, prowokujemy do refleksji i odważnego stawiania znaków zapytania zamiast kropek.

 

W związku z dynamicznym rozwojem placówek (w 2018 roku: 75 uczniów i wychowanków, w 2021 roku: niemal 400 uczniów i wychowanków), poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu w ramach jednego z oferowanych poniżej stanowisk:

 1. Stanowiska nauczycielskie wymagające uprawnień pedagogicznych i wykształcenia kierunkowego:
  • Nauczyciel edukacji przedszkolnej 
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
  • Nauczyciel anglojęzyczny w przedszkolu 
 2. Stanowiska nauczycielskie niewymagające wykształcenia kierunkowego i uprawnień pedagogicznych (szkoła ma status oddziałów międzynarodowych, co pozwala na zatrudnianie nauczycieli o innych niż standardowe kwalifikacjach): -
 • Nauczyciel przedmiotowy ze znajomością języka angielskiego w szkole podstawowej i/lub liceum: historia, geografia, język angielski, przyroda/biologia, historia, podstawy przedsiębiorczości, informatyka -
 • Nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej i/lub liceum
 • Inne stanowiska: - Psycholog - Pedagog/pedagog specjalny - Pracownik administracji z językiem angielskim - Pracownik działu kadr i płac - Pracownik techniczny/wsparcie IT
 •  

Oferujemy też możliwość staży i praktyk na powyższych stanowiskach.

 

 

 

 

Strona internetowa ABB

 

Zastanawiasz się jakie umiejętności, które warto wynieść ze studiów, ułatwiają Ci start w korporacji? A może chcesz dowiedzieć się jakie kompetencje są ważne w pracy, chociaż niekoniecznie nauczysz się ich na studiach? Na naszym spotkaniu odpowiemy na te pytania, a także powiemy, dlaczego staż pomoże Ci w rozwinięciu kariery. Przybliżymy Ci też ABB i pokażemy też jakie możliwości czekają na Ciebie!

 

 • KIM JESTEŚMY?

ABB jest wiodącą globalną firmą technologiczną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Integrując produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych z rozwiązaniami cyfrowymi, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności. Za sukcesem firmy stoi 105 tys. utalentowanych pracowników w ponad 100 krajach, którzy kontynuują ponad 130 letnią historię ABB.

 • ABB W POLSCE

Od prawie 30 lat jesteśmy obecni w Polsce. Zatrudniamy tu ponad 5000 osób w kilkunastu fabrykach i biurach zlokalizowanych w Warszawie, Aleksandrowie Łódzkim, Bielsku-Białej, Łodzi, Krakowie, Kłodzku czy Przasnyszu. Jedną z najważniejszych lokalizacji na mapie ABB w Polsce jest Kraków, gdzie utworzono Korporacyjne Centrum Technologiczne (CTC), opracowujące najnowsze rozwiązania na potrzeby Grupy ABB, a także Globalne Centrum Usług Wspólnych (GBS), które wspiera firmę w zakresie finansów, systemów informatycznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw.

 • CZY TO MOŻE BYĆ TWOJA HISTORIA?

Jesteśmy przekonani, że młodzi ludzie zawsze wnoszą pozytywną energię do organizacji. Dlatego ich rozwój jest dla nas tak ważny. Robimy wszystko, żeby nasze programy stażowe były jak najbardziej atrakcyjne. Jesteś ambitny oraz otwarty na ciekawy start kariery zawodowej? W ABB z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 • STAŻE W GBS ORAZ CTC

Przez cały rok trwa nabór na staże do naszego Centrum Usług Wspólnych oraz Korporacyjnego Centrum Technologicznego. Staże przeznaczone są dla studentów, którzy chcą poznać lepiej naszą firmę. Dogodne lokalizacje oraz elastyczny czas pracy umożliwiają połączenie stażu ze studiami. Co dzień udowadnia to ponad 200 studentów kierunków technicznych i informatycznych, tych związanych z zarządzaniem albo ekonomią/finansami czy też kierunków filologicznych. Praktyki trwają 3-6 miesięcy. Po ich odbyciu studenci bardzo często decydują się na przedłużenie współpracy w formie stażu lub pracy na regularnym stanowisku.

 

LinkedIn to największy profesjonalny serwis społecznościowy. Podczas spotkania dowiesz się jak wykorzystać jego możliwości w rozwoju kariery zawodowej. Poruszone zostaną praktyczne tematy dotyczące tego jak:

 • stworzyć profesjonalny profil
 • szukać pracy (i jak dać się odnaleźć przez rekruterów/klientów)
 • budować sieć kontaktów (i po co)?
 • rozwijać się jako ekspert w swojej dziedzinie?

Spotkanie poprowadzi Halina Czubała – psycholog, coach kariery.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz międzynarodowego szkolenia coachingowego „The Art and Science of Coaching” organizowanego przez Erickson Coaching International oraz Wszechnicę UJ. W swojej pracy ze studentami i absolwentami szuka ich mocnych stron, możliwości rozwoju i szans na wykorzystanie potencjału. Interesuje się wzmacnianiem odporności psychicznej i rozwijaniem umiejętności, które prowadzą do sukcesu na rynku pracy.

 

Strona internetowa Thomson Reuters Polska

 

 

Ten artykuł dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej. By zapoznać się z jego treścią należy zmienić wersję językową strony (flaga w prawym górnym rogu).

 

 

Strona internetowa EY

Każdego dnia pomagamy naszym klientom usprawniać biznes ponieważ wychodzimy z założenia, że kiedy biznes działa lepiej, lepiej działa cały świat. Ta myśl wyraża się w naszej misji Building a Better Working World.

Od lat doradzamy przedsiębiorstwom, jak zdobyć i utrzymać przewagę nad konkurencją. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie m.in. w zakresie audytu, doradztwa podatkowego i prawnego, strategii i transakcji oraz consultingu: biznesowego i IT.

Zatrudniamy ponad 3200 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 300 000 pracowników w 150 krajach.

 

„Jak wygrać na rozmowie o pracę” to webinar, który przygotuje Cię do przejścia przez pełen proces rekrutacyjny (online!) – od przygotowania pierwszego CV po rozmowę z przyszłym managerem!

Malwina i Iga - rekruterki EY opowiedzą o tym:

 • jakie możliwości kariery czekają w EY,
 • jak wygląda proces rekrutacji do EY,
 • na co zwrócić uwagę podczas tworzenia swojego CV, co powinno się tam znaleźć, jakich błędów nie popełniać,
 • czego możesz się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej online, jak się przygotować i jakie pytania możesz usłyszeć.

Zapraszamy!