Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Środa, 19.10.2022 – program wydarzenia

Zapraszamy na spotkania w Centrum Wsparcia Dydaktyki, w godzinach od 10:00 do 15:00!

Podczas wydarzenia stacjonarnego odbędą się trzy rodzaje spotkań:

 • prelekcje eksperckie (sala kinowa, poziom -1);
 • konsultacje dla wszystkich osób uczestniczących w wydarzeniu (parter);
 • spotkania z pracodawcami przy stoiskach targowych (1 piętro).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia dostępnymi poniżej!

 • 10:00 - 11:00 -  Jak być Lemem własnych kompetencji? O future skills i trendach rynku pracy - Paulina Hojda (Biuro Karier UJ) 

Dlaczego o rynku pracy nie można myśleć wyłącznie w perspektywie „dzisiaj”? Czy można stać się futurologiem własnej kariery i skąd czerpać na ten temat informacje? Czy future skills i przewidywanie trendów kompetencyjnych na rynku pracy to tylko naukowa mrzonka czy coś więcej? Na te i podobne pytania odpowiem podczas spotkania. Myśląc futurologicznie, będzie krótko i interaktywnie.

PAULINA HOJDA - absolwentka socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie studentka Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego, w ramach której przygotowuje rozprawę dotyczącą determinant zaangażowania w pracę i ich związku ze wskaźnikami makroekonomicznymi. Zawodowo związana z Biurem Karier Centrum Wsparcia Dydaktyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie realizuje badania praktyczne w obszarze związków kształcenia akademickiego z rynkiem pracy. W pracy wykorzystuje głównie metody ilościowej analizy danych. Brała udział w ogólnopolskim projekcie Badanie Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych w roli eksperta ds. metodologii. Obecnie członek zespołu badawczego w projekcie Doskonały Uniwersytet, w ramach którego opracowywany jest prognostyczny model popytu na pracę studentów i absolwentów UJ. Autorka publikacji dotyczących tranzycji absolwentów na rynek pracy. W wolnych chwilach uwielbia biegać na „piątki”, chodzić po górach i prowadzić niekończące się dyskusje ze swoimi córkami.

 

 

 

 • 11:30 - 12:30 - Jak zostać ekspertem SEO w mniej niż 10 tys. godzin? - Wojciech Urban (Delante)

Google codziennie zmienia algorytmy, którymi kieruje się jego wyszukiwarka. Metody pozycjonowania, które świetnie działały rok temu, dziś mogą być już nieaktualne, a porady na stronach różnych firm - po prostu przestarzałe. Jak w tak zmiennym środowisku wyrobić swoje kompetencje i zaplanować ścieżkę rozwoju? O tym opowiemy podczas prezentacji.

WOJCIECH URBAN - specjalista SEO, od 4 lat pracuje w Delante, gdzie obecnie odpowiada za dział R&D. Kierował projektem automatyzacji raportów z wykorzystaniem GDS. Jego konikiem jest testowaniem nowych narzędzi oraz analityka danych.

 

 

 

 

 

 • 13:00 - 14:00 - Wszystko co musisz wiedzieć o działalności gospodarczej w 2022 roku - Bartosz Dasios (Urząd Miasta Krakowa)

Zastanawiałeś/aś się kiedyś jak by to było być własnym szefem? Masz ciekawy pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? A może chcesz zorientować się w dostępnych formach pomocy? Spotkanie z pracownikiem Punktu Obsługi Przedsiębiorców będzie świetną okazją do zdobycia wiedzy na temat przepisów związanych z założeniem i prowadzeniem działalności gospodarczej oraz dostępnych narzędzi wsparcia dla firm.

BARTOSZ DASIOS - absolwent Psychologii od 4 lat pracownik Urzędu Miasta Krakowa, zaangażowany w szerzenie przedsiębiorczości wsród młodych ludzi.

 

 

 

 

 

 • 14:30 - 15:30 - Planowanie kariery – od czego zacząć? - Halina Czubała (psycholog, coach kariery)

Martwisz się, że nie masz od kołyski wyznaczonej jednej ścieżki rozwoju zawodowego? Doskonale wiesz, czego nie chcesz robić, ale brakuje Ci takiej samej jasności odnośnie tego, czego tak właściwie chcesz? Masz bardzo dużo pomysłów na siebie, ale nie potrafisz wybrać? Nie wiesz jak odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy? Jeśli te pytania brzmią znajomo, to spotkanie może być szansą dla Ciebie. To spotkanie będzie przestrzenią wymiany inspiracji, okazją do zadania sobie ważnych pytań i rozpoczęciem procesu poszukiwania własnych odpowiedzi.

HALINA CZUBAŁA - psycholog, coach kariery. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz międzynarodowego programu kształcenia coachów „The Art and Science of Coaching” organizowanego przez Wszechnicę UJ i Erickson Coaching International. Poszukiwaczka mocnych stron, możliwości rozwoju i szans na wykorzystanie potencjału. Pracuje w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach z młodymi kobietami i mężczyznami, indywidualnie oraz grupowo. Interesuje się tematem odporności psychicznej.

Strona internetowa: halinaczubala.com

 1. Punkt konsultacji CV - Alexander Mann Solutions
  Sprawdź swoje CV z ekspertami AMS. Skorzystaj z doświadczeń rekruterów i dowiedz się więcej o efektywnym przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych.
   
 2. Szkoły doktorskie i doktorat w pigułce - Towarzystwo Doktorantów UJ
  Zastanawiasz się nad karierą naukową? Rozważasz podjęcie studiów w szkole doktorskiej? Spotkaj się z przedstawicielami/kami Towarzystwa Doktorantów UJ i dowiedz się więcej o tej ścieżce!
   
 3. Wymiany międzynarodowe - Erasmus+ - Dział Obsługi Studentów Zagranicznych
  Chodzi Ci po głowie wyjazd na Erasmusa? Koniecznie skorzystaj ze spotkania z pracownikami/czkami DOSZ i dowiedz się, jak to zorganizować.
   
 4. Pomysł na własną działalność - Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości
  Zastanawiasz się nad własną działalnością? Dopracuj swój pomysł z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości i zacznij działać!
   
 5. Porady z zakresu prawa pracy - Państwowa Inspekcja Pracy
  Brakuje Ci wiedzy o przysługujących Ci prawach pracowniczych? A może chciałbyś zorientować się w obowiązkach pracodawców? Skorzystaj ze spotkania z ekspertami/tkami Państwowej Inspekcji Pracy i dowiedz się więcej o prawie pracy!

Strona internetowa ABB

KIM JESTEŚMY
ABB jest wiodącą globalną firmą technologiczną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Integrując produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych z rozwiązaniami cyfrowymi, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności. Za sukcesem firmy stoi 105 tys. utalentowanych pracowników w ponad 100 krajach, którzy kontynuują ponad 130 letnią historię ABB.

ABB W POLSCE

Od prawie 30 lat jesteśmy obecni w Polsce. Zatrudniamy tu ponad 5000 osób w kilkunastu fabrykach i biurach, zlokalizowanych w Warszawie, Aleksandrowie Łódzkim, Bielsku-Białej, Łodzi, Krakowie, Kłodzku czy Przasnyszu. Prowadzimy pełen zakres działalności biznesowej – od badań i rozwoju, przez projekty inżynieryjne i produkcję, aż po sprzedaż i serwis. Dwie trzecie produktów wytwarzanych w polskich fabrykach ABB trafia na rynki zagraniczne. Jedną z najważniejszych lokalizacji na mapie ABB w Polsce jest Kraków, gdzie utworzono Korporacyjne Centrum Technologiczne (CTC), opracowujące najnowsze rozwiązania na potrzeby Grupy ABB, a także Globalne Centrum Usług Wspólnych (GBS), które wspiera firmę w zakresie finansów, systemów informatycznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw.

STAŻE

Jesteśmy przekonani, że młodzi ludzie zawsze wnoszą pozytywną energię do organizacji. Dlatego ich rozwój jest dla nas tak ważny. Robimy wszystko, żeby nasze programy stażowe były jak najbardziej atrakcyjne. Jesteś ambitny oraz otwarty na ciekawy start kariery zawodowej? W ABB z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Przez cały rok trwa nabór na staże do naszego Centrum Usług Wspólnych oraz Korporacyjnego Centrum Technologicznego. Staże przeznaczone są dla studentów, którzy chcą poznać lepiej naszą firmę. Dogodne lokalizacje oraz elastyczny czas pracy umożliwiają połączenie stażu ze studiami. Co dzień udowadnia to ponad 200 studentów kierunków technicznych i informatycznych, tych związanych z zarządzaniem albo ekonomią/finansami czy też kierunków filologicznych. Praktyki trwają 3-6 miesięcy. Po ich odbyciu studenci bardzo często decydują się na przedłużenie współpracy w formie stażu lub pracy na regularnym stanowisku.

Strona internetowa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego 

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest największą służbą specjalną w Polsce powołaną do ochrony bezpieczeństwa wewnętrznego państwa i jego porządku konstytucyjnego.

ABW zajmuje się: zwalczaniem m.in. terroryzmu, szpiegostwa, przestępstw godzących w podstawy ekonomiczne państwa; cyberbezpieczeństwem systemów teleinformatycznych organów państwa oraz instalacji, urządzeń i usług wchodzących w skład infrastruktury krytycznej; uzyskiwaniem, analizowaniem, przetwarzaniem i przekazywaniem właściwym organom informacji mogących mieć istotne znaczenie dla ochrony bezpieczeństwa państwa.

Z uwagi na różnorodność zadań realizowanych przez ABW poszukujemy studentów i absolwentów szkół wyższych kierunków technicznych, humanistycznych, przyrodniczych oraz językowych.

 

 

Strona internetowa AMS

AMS to globalna firma zajmującą się outsourcingiem procesów rekrutacyjnych i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Powstała w 1996 roku firma pomaga organizacjom na całym świecie rozwijać się i przystosowywać do nieustannie zmieniającego się świata. Realizuje cele poprzez pozyskiwanie oraz zarządzanie pracownikami, rozwój mobilności i umiejętności oraz doradztwo w zakresie rekrutacji i technologii.

Otwarte stanowiska obejmują zarówno role wymagające jedynie dobrej znajomości języka, na których zapewnione jest pełne przeszkolenie, jak i specjalistyczne stanowiska w dziedzinie rekrutacji, business intelligence, analityki i programowania full-stack.

Rozwiązania AMS są dostarczane przez ponad 5000 ekspertów, którzy w swojej pracy kierują się wartościami firmy: pasją, odwagą i autentycznością. Tylko w ubiegłym roku firma zatrudniła 180 tys. stałych pracowników i zarządzała 26 tys. kontraktów dla swoich 180 klientów outsourcingowych. AMS jest również zaufanym partnerem wielu innych organizacji, dla których świadczy usługi doradcze i pomaga osiągnąć rekrutacyjne założenia. Nadrzędnym celem firmy jest pomoc klientom z ponad 90 krajów na całym świecie w tworzeniu elastycznych i zróżnicowanych zespołów.

 

 

Strona internetowa Amway

 

Ten artykuł dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej. By zapoznać się z jego treścią należy zmienić wersję językową strony (flaga w prawym górnym rogu).

 

Strona internetowa AON

 

 

 

Ten artykuł dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej. By zapoznać się z jego treścią należy zmienić wersję językową strony (flaga w prawym górnym rogu).

 

Strona internetowa BBH

 

 

 

Ten artykuł dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej. By zapoznać się z jego treścią należy zmienić wersję językową strony (flaga w prawym górnym rogu).

 

Strona internetowa Delante

Delante to agencja marketingu internetowego specjalizująca się w pozycjonowaniu stron oraz Google Ads. Nasi doświadczeni eksperci współpracują z firmami na całym świecie, dbając o ich cele rozwojowe, dostosowując strategię SEO i SEM do ich kluczowych potrzeb biznesowych. Pozycjonujemy i tworzymy kampanie m.in. dla stron lifestyle’owych, technicznych, IT, sklepów internetowych i innych. Posiadamy status certyfikowanego partnera Google, korzystamy z najnowszych narzędzi analitycznych i śledzimy nowinki i zmiany w branży. W 2022 r. zdobyliśmy tytuł SEO Agency of the Year według Global Agency Awards. Informacje o oferowanej pracy / stażu

Forma zatrudnienia: praca, staż

Dział zatrudnienia: Marketing, Sprzedaż, SEO, SEM

Stanowiska: 

 • Stażysta/ka w dziale SEO,
 • Stażysta/ka w dziale SEM,
 • Junior SEO Specialist,
 • Junior SEM Specialist
 •  

Miejsce zatrudnienia: Kraków

Wymagania: 

 • Zainteresowanie: marketingiem, pozycjonowaniem stron, reklamą, social media, copywritingiem, tworzeniem contentu 
 • studia marketingowe nie są koniecznością
 • języki obce:  j. angielski + znajomość każdego dodatkowego języka będzie mile widziana

E-mail: rekrutacja@delante.pl

 

Strona internetowa Done! Deliveries

Jesteśmy spedycją - zajmujemy się organizacją przewozu ładunków. Współpracujemy z klientami z całej Europy. Wypracowaliśmy zdolności operacyjne, które umożliwiają nam wyszukanie dostępnego pojazdu w dowolnym miejscu Europy w 12 minut, a następnie podstawienie samochodu na załadunek w kilka godzin. Stawiamy od samego początku na rozwój pracowników, a także firmy. Dzięki naszemu wewnętrznemu zespołowi R&D tworzymy autorskie systemy i aplikacje wyprzedzające konkurencję! Na sukces DONE! pracują obecnie 23 działy z obszaru Spedycji Exspress (poniżej 3,5t) FTL (samochody powyżej 3,5t) LTL, a także departamenty bezpośredniego wsparcia spedycji i back office min. Obsługa Klienta, Sprzedaż, Marketing IT, R&D, PMO, Analizy, Księgowość, Windykacja, HR itp. (wszystkie nasze działy są otwarte na nowe talenty!) W DONE! stawiamy na ludzi utalentowanych, ukierunkowanych na proaktywne działania, którzy z determinacją i zaangażowaniem będą dążyli do rozwoju osobistego, a także naszej marki DONE!

Nasza historia rozpoczęła się w mieście Andrychów w 2013 roku, gdy w skład firmy wchodziło zaledwie kilka osób. Ostanie 9 lat to rozwój firmy od 0 do 110 mln PLN przychodu i od 2 do 150 pracowników etatowych. Trzy lata z rzędu (2019, 2020, 2021) zostaliśmy wyróżnieni przez Financial Times jako jedna z 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie. W Polsce wg. Dziennika Gazety Prawnej od kilku lat utrzymujemy się w top 5 najszybciej rozwijających się firm w branży TSL. Sprecyzowany przez lata cel i ambitne plany w towarzystwie olbrzymich nakładów pracy, inwestycji w rozwój pracowników oraz najnowsze technologie doprowadziły nas do tego gdzie jesteśmy DZIŚ! Obecnie DONE! tworzy 150 specjalistów mówiących w 7 językach!, kształcących się na najlepszych uczelniach w Polsce, szkolących się u topowych trenerów, tworzących innowacyjne software oraz osiągających osobiste i zawodowe sukcesy! 

I Ty możesz dołączyć do DONE!  wystarczy zrobić krok w stronę własnego rozwoju! To co oferujemy to praktyka, staż, a także przejście na etatową współpracę.

Rozwijamy obecnie obszary:

 • Spedycji cyfrowej --> Dzięki naszemu wewnętrznemu działowi Traning&Development jesteśmy w stanie jako jedna z nielicznych firm w branży przygotować osobę z potencjałem do pracy spedytora. Wymagania wobec kandydata to znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym prowadzić swobodną komunikację, umiejętność negocjacji, a także dobra organizacja pracy własnej.
 • Customer Care i Biznes Development -->W szeregach tych zespołów zatrudniamy osoby zajmujące się budowaniem relacji z klientami zagranicznymi. Z racji współpracy z Państwami z całej Europy poszukujemy osób swobodnie komunikujących się różnymi językami np. angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim itp. Na tym stanowisku odnajdą się osoby nawiązujące szybki kontakt z klientem, lubiące wyzwania i większą swobodę działania na powierzonym stanowisku.

Daj się Nam poznać i porozmawiajmy o Twojej karierze w międzynarodowej spedycji! DONE! od lat wspiera swoim doświadczeniem specjalistów oraz nadaje kierunek na nowe perspektywy! Doskonale wiemy, że aby stać się specjalistą trzeba zrobić pierwszy krok w stronę własnego rozwoju zawodowego. Często nie jest to proste, ale możesz być spokojny, ponieważ dajemy wsparcie naszych profesjonalistów i pomocną dłoń w codziennej pracy.

Oficjalny profil Europejskiego Urzędu Doboru Kadr - EPSO

Spotkanie ze Studenckim Ambasadorem Karier Unii Europejskiej to niesamowita okazja do poznania szczegółów procesów selekcji pracowników na poszczególne stanowiska pracy lub staży w instytucjach UE.

Uczestnicy dowiedzą się także, w jaki sposób wziąć udział w rekrutacji oraz jakie wymagania stawiają organy UE wobec kandydatów. Zapraszamy wszystkich, nie tylko studentów Europeistyki i Stosunków Międzynarodowych, bo, jak dowiemy się na spotkaniu, Unia Europejska potrzebuje pracowników w każdej dziedzinie. 

Strona internetowa Uniwersytetu Dzieci

Nasza misja:

 • Rozwijamy potencjał twórczy i intelektualny dzieci, aby korzystając w pełni ze swoich talentów, wiedzy i możliwości, rozumiały otaczający je świat i potrafiły w nim działać.

 

 

Nasze cele:

 • Uczymy współpracy i rozwijamy kompetencje społeczne
 • Rozwijamy potrzebę uczenia się przez całe życie
 • Kształtujemy umiejętność krytycznego myślenia
 • Rozbudzamy w najmłodszych pasję do wiedzy
 • Pokazujemy, że każdy może zostać wolontariuszem
 • Angażujemy dzieci w poznawanie nauki przez doświadczenie
 • Pomagamy nauczycielom uczynić ze szkoły miejsce fascynujących spotkań z nauką
 • Współpracujemy z uczelniami i organizacjami edukacyjnymi na rzecz zmiany edukacji

Strona internetowa HEINEKEN Global Shared Services Sp. z o.o.

 

Ten artykuł dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej. By zapoznać się z jego treścią należy zmienić wersję językową strony (flaga w prawym górnym rogu).

 

Strona internetowa Igrzysk Europejskich 2023 Sp. z o.o.

Igrzyska Europejskie 2023 sp. z o.o. to spółka celowa powołana przez Województwo Małopolskie w celu przygotowania i realizacji przedsięwzięć oraz wykonywania zadań związanych z organizacją III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023, która odbędzie się w Krakowie.

Mowa o multidyscyplinarnej imprezie, która jest organizowana cyklicznie, w rytmie czteroletnim. Pierwsza edycja odbyła się w 2015 roku w Baku, a druga w 2019 w Mińsku. Szacuje się, że do Krakowa przyjedzie około 7000 sportowców z blisko 50 krajów.Gospodarzami imprezy będą miasto Kraków i Województwo Małopolskie. Ceremonia otwarcia odbędzie się 21 czerwca na Stadionie Miejskim w Krakowie. W tym samym miejscu 2 lipca dojdzie do uroczystego zamknięcia igrzysk.

Przed spółką Igrzyska Europejskie 2023 sp. z o.o. ogromne wyzwania, bowiem nasz kraj nie organizował jeszcze imprezy sportowo-kulturalnej w takich rozmiarach. W ramach spółki powołano 14 pionów, które już teraz prowadzą zaawansowane przygotowania do igrzysk. Zakres działań jest bardzo szeroki. Spółka zajmie się kwestią bezpieczeństwa i przygotowaniem obiektów sportowych. Nad właściwym przebiegiem imprezy czuwać będą piony transportu, logistyki, hospitality, biletów, akredytacji. Pion wolontariuszy zaangażuje, a następnie będzie koordynować pracę tysięcy ludzi. W ramach spółki powołano także piony administracji, finansów, promocji i marketingu, sportu, media oraz pion HB i produkcji telewizyjnej.

Igrzyska Europejskie to impreza multidyscyplinarna, a nasza spółka to instytucja wielobranżowa, w której zatrudnienie znajdują specjaliści z najróżniejszych dziedzin. Naszym celem jest nie tylko jak najlepsza organizacja igrzysk. Dwie poprzednie edycje zostały przeprowadzone z dużym rozmachem finansowym. Polska edycja igrzysk ma być znacznie tańsza. Staramy się również, by przyszłoroczna impreza była możliwie jak najbardziej ekologiczna. Igrzyska Europejskie mają toczyć się w duchu idei fair play, budując przy okazji przyjaźń między narodami.

W związku z dynamicznie rozwijającymi się strukturami Spółki oraz nieuchronnie zbliżającym się terminem realizacji Igrzysk poszukujemy Specjalistów z różnych dziedzin do obsługi międzynarodowej imprezy sportowej na najwyższym poziomie. Jeśli

 • szukasz ciekawej pracy pełnej wyzwań,
 • lubisz samodzielnie opracowywać rozwiązania i wdrażać własne pomysły
 • oraz masz ochotę zaangażować się w wykonywanie różnorodnych obowiązków, które będą bezpośrednio wpływać na jakość realizacji międzynarodowego wydarzenia sportowego

ZAAPLIKUJ do nas i dołącz do ambitnego i kreatywnego Zespołu Profesjonalistów. Praca przy organizacji masowej imprezy sportowej o wydźwięku międzynarodowym tworzy idealną przestrzeń na praktyczne wykorzystanie umiejętności oraz rozwój indywidualnych talentów oraz stwarza możliwość zdobycia nietuzinkowego doświadczenia zawodowego. Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie.

Strona internetowa Lifescience Dynamics

Jesteśmy firmą konsultingową w dziedzinie life science. Naszymi klientami są zarówno największe firmy farmaceutyczne (takie jak AbbVie, Roche, J&J, Amgen itp.), jak również mniejsze firmy farmaceutyczne i biotechnologiczne. Większość projektów, które oferujemy, jest w zakresie inteligencji konkurencyjnej (competitive inteligence), dostępu do rynku (market access) lub badań rynku (market research) oraz ogólnie pojętego konsultingu.

Szukamy kandydatów z doktoratem w naukach przyrodniczych lub medycznych (takich jak biotechnologia, biologia, farmacja, mikrobiologia, chemia, biochemia, genetyka itp.) lub MBA. Wymagamy również, aby kandydaci sprawnie posługiwali się językiem angielskim w mowie oraz piśmie. 

Oferujemy stanowiska:

 • Business Analyst,
 • Senior Business Analyst, 
 • Consultant.

Nasza firma obecnie posiada biura w Londynie, San Francisco, Bostonie, Nowym Jorku oraz Toronto. Planujemy otworzenie nowego biura w Krakowie jesienią 2022. Nasze podstawowe zasady, którymy się kierujemy:

 • silna kultura rodzinna,
 • poszanowanie dla wszystkich osób,
 • namacalny wpływ na naszych klientów,
 • wyjątkowe doświadczenie klienta,
 • holistyczna perspektywa,
 • równość i uczciwość,
 • duch przedsiębiorczości.

Zapraszamy do naszego stoiska, gdzie Marta i Kasia chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania!

Strona internetowa Lufthansa Group Business Services

Zanim samolot wystartuje sporo musi się wydarzyć i my również bierzemy udział w tym procesie. Zajmujemy się finansami, HRami, zakupami i IT naszych latających (i nie tylko) klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się:

 • jak wygląda praca u nas i dlaczego warto u nas pracować,
 • kogo szukamy,
 • jak wygląda proces rekrutacji,
 • jak możesz wykorzystać język (zwłaszcza niemiecki) w praktyce,

zapraszamy do naszego stoiska :)

Strona internetowa MDDP MICHALIK DŁUSKA DZIEDZIC I PARTNERZY SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO S A

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jest największą niezależną polską firmą doradztwa podatkowego. Nasz zespół liczy ponad 400 osób konsultantów w tym doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów – ekspertów w zakresie podatku VAT, ceł i akcyzy, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych oraz postępowań podatkowych i sądowych.

Nasze wartości:

 • Efektywność - oferujemy naszym klientom rozwiązania, które sprawdzają się w praktyce i pomagają efektywniej prowadzić biznes.
 • Wiedza i doświadczenie - łączymy ekspercką wiedzę z praktycznym doświadczeniem tworząc optymalne rozwiązania prawne i podatkowe.
 • Rzetelność - gwarantujemy rzetelne rekomendacje wynikające ze znajomości regulacji i otoczenia biznesowego.
 • Jakość - zapewniamy najwyższą jakość naszych usług docenianą przez klientów i potwierdzaną w międzynarodowych i krajowych rankingach.

Aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej zakładce kariera.

Co oferujemy?

 • model pracy hybrydowej; 
 • szkolenia, warsztaty, zajęcia z języka angielskiego; 
 • ciekawe, interdyscyplinarne projekty;
 • dofinansowanie karty Multisport, drużyny sportowe MDDP Sport;
 • elastyczny czas pracy;
 • wyjazdy, wyjścia integracyjne, imprezy firmowe;
 • swobodna, przyjazna atmosfera; 
 • biuro w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy; prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich; 
 • praca w małych zespołach, jasna komunikacja i kultura feedbacku.

 

Strona internetowa MDPI Poland

 

 

 

 

Ten artykuł dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej. By zapoznać się z jego treścią należy zmienić wersję językową strony (flaga w prawym górnym rogu).

 

Strona internetowa Motorola Solutions Systems Polska

Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego oraz ochrony przedsiębiorstw. Nasze rozwiązania w zakresie komunikacji radiowej, monitoringu wideo, kontroli dostępu do obiektów oraz oprogramowania centrum dowodzenia, uzupełnione usługami zarządzania i wsparcia, tworzą najbardziej zintegrowany ekosystem technologiczny, który zwiększa zabezpieczenie społeczności i pomaga firmom zachować produktywność i bezpieczeństwo. W Motorola Solutions rozpoczynamy nową erę bezpieczeństwa publicznego w komunikacji krytycznej. 

Strona internetowa Nokia Solutions and Networks sp. z o.o.

Nokia to globalny lider wprowadzający innowacje technologiczne tworzące fundament współczesnego świata, w którym wszystko jest ze sobą połączone. Tworzymy sieci i technologie o kluczowym znaczeniu dla połączenia ze sobą przedsiębiorstw, miast, łańcuchów dostaw i społeczeństw. Dzięki naszemu zaangażowaniu w innowacje i wiodącej pozycji w dziedzinie technologii, uzyskanej dzięki wielokrotnie nagradzanym Nokia Bell Labs, dostarczamy sieci poszerzające granice nauki w zakresie technologii mobilnych, infrastrukturalnych, chmurowych i wspomagających. Przestrzegając najwyższych standardów integralności i bezpieczeństwa, pomagamy budować możliwości, których potrzebujemy dla bardziej produktywnego, zrównoważonego i zintegrowanego świata.

Centrum Technologiczne Nokii w Krakowie specjalizuje się w badaniach i rozwoju technologii radiowych dla naszych klientów na całym świecie. W krakowskim laboratorium R&D w 800 szafach telekomunikacyjnych na powierzchni 3000m2 mieści się 20 000 urządzeń do testowania stacji bazowych. Pracujemy na nowoczesnych językach programowania, jak C++ 11, C++ 14, C++ 17, Python. Zajmujemy się również projektowaniem najnowocześniejszych układów FPGA obsługujących wysoką przepustowość danych i szybkie interfejsy stosowane m. in. w technologii 5G.

Nokia od lat inwestuje w młode talenty. Co roku studenci różnych kierunków mają u nas szansę zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe poprzez praktyki i staże. Oprócz zatrudnienia na pełen etat, oferujemy dwie możliwości współpracy: praktyki letnie oraz staże długoterminowe Working Students.

Strona internetowa OSBORNE CLARKE OLKIEWICZ ŚWIERZEWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Osborne Clarke jest międzynarodową kancelarią prawną tworzoną przez ponad 1380 prawników z różnych specjalizacji, posiadającą biura w 26 lokalizacjach na całym świecie. Dzięki podejściu sektorowemu w świadczeniu usług prawnych pomagamy klientom w rozwiązywaniu zarówno bieżących problemów, jak i unikaniu tych, z którymi mogą zetknąć się w przyszłości. Jesteśmy dynamiczną, szybko rozwijającą się organizacją tworzoną przez otwartych, ambitnych i kreatywnych ludzi. Cenimy różnorodność i zapewniamy równe szanse wszystkim członkom naszego zespołu.

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom z Osborne Clarke - sprawdź aktualne oferty pracy! Oferujemy:

 • pracę w międzynarodowych zespołach;
 • zagraniczne staże w naszych biurach na całym świecie;
 • wsparcie w budowaniu ścieżki kariery;
 • elastyczny czas pracy;
 • pracę w modelu hybrydowym;
 • urlopy naukowe i wiele więcej.

Do zobaczenia na targach!

Strona internetowa Revolut 

Ludzie zasługują na więcej, jeśli chodzi o ich finanse. Więcej transparentności, więcej kontroli, więcej wolności.  Z tą właśnie misją Revolut rozwija swoją działalność od 2015 roku.  Produkty wspierające nadzorowanie wydatków, oszczędzanie, podróżowanie, przelewy, inwestycje, wymianę walut, dostarczają rozwiązań, które ułatwiają zarządzanie funduszami już ponad 20 milionom klientów. Każdy sukces Revoluta opiera się na dwóch filarach  zespole i kulturze. Fajni ludzie pracujący w świetnej atmosferze osiągają najlepsze rezultaty.

Revolut to zespół 5000+ osób z całego świata, które pracują zdalnie lub z biur. Jako, że aplikacja rozwija się w zawrotnym tempie, poszukiwani są kolejni kreatywni pasjonaci tworzenia absolutnie świetnych produktów!

Branża: Fintech

Misja: w Revolut nieustannie dążymy do tego, aby codzienne zarządzanie finansami było łatwiejsze, bardziej użyteczne i satysfakcjonujące — dla wszystkich, bez wyjątku.

Wartości:

 • Dream Team - jesteśmy niczym profesjonalna drużyna sportowa. Zatrudniamy najlepszych sportowców, zapewniając im rozwój i stabilność, a następnie dajemy możliwość osiągania jak najlepszych wyników. 
 • Never Settle - Revolut powstał z myślą o ludziach, którzy zawsze dążą do doskonałości, chcą stać się najlepsi w tym, co robią, i nigdy nie zadowalają się przeciętnymi wynikami.
 • Think Deeper - podstawą podejmowania decyzji w Revolut są logika, rozwaga i zdrowy rozsądek. Jesteśmy otwarci, słuchamy i zawsze szukamy prawdy.
 • Get It Done - w Revolut zawsze dopinamy swego! Już dawno przestaliśmy słuchać wymówek — zależy nam na rezultatach. Wierzymy, że zapał, determinacja, umiejętności, inteligencja i odwaga pozwolą nam osiągnąć to, do czego dążymy. 
 • Deliver WOW - uwielbiamy tworzyć funkcjonalne produkty, zachwycać naszych klientów i budować proste rozwiązania dla nawet najbardziej złożonych problemów.

Oferowane stanowiska - sprawdź!

Podstawowe wymagania: język angielski - minimum B2.

 

Strona internetowa SELVITA S.A.

Od momentu, gdy w 2007 roku powstała Selvita przebyliśmy długą drogę – od 20-sobowego startupu do globalnej organizacji. Jednak od początku naszej działalności nie zmieniło się jedno: wciąż pracujemy ramię w ramię z naszymi klientami, rozwiązując nawet najtrudniejsze problemy badawcze. Naszym partnerom oferujemy szeroki zakres najwyższej jakości samodzielnych lub w pełni zintegrowanych usług w obszarach odkrywania i rozwoju leków, a nasza specjalistyczna wiedza i bogate doświadczenie pozwalają nam wspierać badania naszych klientów w różnych obszarach terapeutycznych.

Świadczymy usługi na każdym etapie procesu opracowywania leku, począwszy od wczesnej fazy odkrycia aż po wybór kandydata klinicznego. Przez niemal 15 lat naszej działalności stworzyliśmy międzynarodowy zespół składający się z ponad 1000 profesjonalistów, jednych z najlepszych ekspertów w branży. Naszą działalność prowadzimy na skalę międzynarodową, a nasze laboratoria znajdują się w Krakowie, Poznaniu i w Zagrzebiu. Posiadamy biura sprzedażowe w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie – w Regionie Bostonu i San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Oferujemy wiele projektów dedykowanych zarówno z zakresu Drug Discovery, jak również Drug Development w obszarach:

 • Chemii medycznej;
 • Chemii organicznej;
 • Analityki;
 • ADME/DMPK;
 • Chemii komputerowej;
 • Machine Learning;
 • Biologii, Biotechnologii;
 • Biochemii;
 • Krystalografii;
 • Badaniach In Vivo.

Poszukujemy zarówno młodych osób, dopiero rozpoczynających swoją karierę w szeroko pojętej branży „industry” jak i doświadczonych naukowców. Studentom chcącym uzyskać doświadczenie jeszcze podczas studiów rekomendujemy program „Destination: Selvita” – czyli płatne, wakacyjne staże.

Naszym pracownikom zapewniamy:

 • nowoczesne laboratoria i zaplecze naukowe;
 • możliwości budowania kariery i bezpośredni wpływ na rozwój firmy;
 • międzynarodowy i doświadczony zespół z bogatym know-how;
 • inicjatywy zachęcające to dzielenia się wiedzą: Peer-to-peer Selvita Academy, wykłady naukowe i uczestnictwo w konferencjach;
 • obszerny pakiet benefitów.

Sprawdź możliwości rozwoju w Selvicie i aplikuj do nas.

 

Strona internetowa Shell Business Operations Cracow

Shell Polska zatrudnia ponad 5000 specjalistów: ponad 4700 w Krakowie i 200 w Warszawie. Nasi pracownicy reprezentują 59 narodowości i porozumiewają się w ponad 20 różnych językach. Specjaliści pracujący w Shell Polska są niezbędni dla pomyślnej realizacji strategii Shell i utrzymania długookresowych wyników biznesowych. Konkurencyjne działanie w zmieniającym się krajobrazie energetycznym wymaga kompetentnych i odpowiedzialnych ludzi do efektywnej współpracy w całej strukturze Shell. Wierzymy, że zróżnicowane zespoły kierowane przez nastawionych na inkluzywność liderów zapewniają bezpieczeństwo i wydajność biznesową. Ponadto zapewniamy udogodnienia i technologie wspomagające dla pracowników z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

Strona internetowa Splunk

 

 

Ten artykuł dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej. By zapoznać się z jego treścią należy zmienić wersję językową strony (flaga w prawym górnym rogu).

 

Strona internetowa State Street Bank

State Street Bank to światowy lider wśród dostawców usług finansowych i technologii dla klientów instytucjonalnych – funduszy inwestycyjnych, emerytalnych, firm ubezpieczeniowych i instytucji publicznych. W Polsce istniejemy od 2007 roku i zatrudniamy specjalistów w ponad 40 działach w naszych biurach w Krakowie i Gdańsku. Tworzymy środowisko pracy, w którym nasi pracownicy czują się zaangażowani, docenieni, a także otrzymują wsparcie niezbędne do wykorzystania w pełni ich potencjału.

Naszym pracownikom oferujemy:

 • możliwość pracy z domu,
 • konkurencyjne emerytalne plany oszczędnościowe,
 • rozbudowany pakiet opieki medycznej,
 • ubezpieczenie na życie,
 • dodatkowe dni urlopu,
 • karty sportowe,
 • szkolenia techniczne i warsztaty umiejętności miękkich oraz programy dofinansowania dokształcenia (np. studia podyplomowe),
 • zajęcia językowe w grupach,
 • programy mentoringu,
 • aktywność w grupach zainteresowań np. na rzecz środowiska,
 • działania w ramach wolontariatu.

Strona internetowa SYVENTO SP. Z O.O.

Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań rozwojowych i produkcyjnych w celu osiągnięcia wysokiej jakości i bezpieczeństwa kapsułkowanych preparatów liposomalnych. W naszej pracy stosujemy najnowsze innowacje naukowe i przykładamy dużą wagę do jakości produktów podczas realizacji projektu od pomysłu do globalnej dostawy.

 1. Opracowanie preparatów liposomalnych dla różnych składników farmaceutycznie czynnych.
 2. Stworzenie nowatorskich technologii zmniejszania stężenia związków chemicznych stosowanych w produkcji środków ochrony roślin .
 3. Rozwój i produkcja surowców liposomalnych i form gotowych (suplementy diety i kosmetyki).

Wartości:

 • orientacja biznesowa, 
 • skuteczność, poszanowanie,
 • jakość,
 • odpowiedzialność.

Poszukujemy: Specjalistów R&D, Technologów, Specjalistów KJ.

 

Strona internetowa URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego od chwili powołania realizuje zasady innowacyjnego podejścia do zarządzania i stałego doskonalenia jakości świadczonych usług. Współczesna dynamika procesów rozwojowych w wielu sferach życia sprawia, że na bieżąco aktualizujemy cele i priorytety. Niezmiennie jednak naszym najważniejszym celem pozostaje skuteczne i przyjazne działanie na rzecz mieszkańców Małopolski. Cel ten wpisaliśmy w misję urzędu.

Zakres prowadzonych rekrutacji w UMWM jest bardzo szeroki. Oferujemy umowy o pracę na stanowiskach urzędniczych, na które każdorazowo przeprowadzany jest otwarty i konkurencyjny nabór. Rekrutujemy pracowników do departamentów, które zajmują się m.in. realizacją projektów i wydatkowaniem środków z Funduszy Europejskich, rozwojem gospodarczym, turystycznym, ochroną środowiska, kulturą, edukacją czy polityką społeczną. Poszukujemy zarówno specjalistów z doświadczeniem, jak i osoby, które dopiero co ukończyły studia i zaczynają ścieżkę swojej kariery.

Strona internetowa Zakładu Farmaceutycznego AMARA Sp. z o.o.

Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o. krakowska firma z polskim kapitałem, jest jednym z prekursorów rodzimego przemysłu farmaceutycznego. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1994 roku i od ponad 25 lat stale się rozwija. W swojej ofercie posiada substancje do receptury aptecznej w różnych formach. Zakład Farmaceutyczny AMARA nieustannie rozszerza swoją działalność w zakresie spersonalizowanych planów leczenia, które uwzględniają indywidualne potrzeby danego pacjenta.

NASZA MISJA

Od ponad 25 lat wspieramy lekarzy i farmaceutów w tworzeniu i realizacji indywidualnych planów leczenia dla pacjentów. Wspieramy autonomię decyzji terapeutycznych lekarzy, wierząc, że jako producent substancji recepturowych, leków gotowych, wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków, przyczyniamy się do celowanych i indywidualnie dobranych terapii mających bezpośredni wpływ na zdrowie i samopoczucie każdego pacjenta w oparciu o najwyższą jakość produktów.

WARTOŚCI

Nasze wartości, łączą pracowników i są wartościami naszych pacjentów.

 • UCZCIWOŚĆ. Postępujemy uczciwie, czyli zgodnie z prawem, zasadami etycznymi, procedurami oraz dobrymi obyczajami.
 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Robimy to, co deklarujemy, a w swoich decyzjach i działaniach pamiętamy o tym, co ma znaczenie i bezpośredni wpływ na zdrowie i życie ludzi oraz środowisko naturalne.
 • JAKOŚĆ. Pracujemy i dbamy o najwyższe standardy, zarówno produkcyjne jak i usługowe/serwisowe, dbając o nie na każdym etapie współpracy z klientami.
 • WSPÓŁPRACA. Dobre relacje to klucz do bliskiej współpracy opartej na zaufaniu i pomoc w osiągnięciu wspólnego sukcesu jakim jest nasza misja.
 • WIZJA. W Amarze mamy jasną wizję przyszłości. Aspirujemy do bycia firmą, która dostarcza lekarzom i farmaceutom innowacyjne oraz kompleksowe usługi i szerokie portfolio produktów wywodzące się z tradycji tworzenia leku recepturowego o najwyższej farmaceutycznej jakości substancji czynnych (API), ułatwiające zastosowanie terapii opartej na indywidualnym podejściu do pacjenta. Nie chcemy być tylko producentem, chcemy wspierać inicjatywy prozdrowotne oraz rozwijać możliwości naszych klientów poprzez edukację, jak i długotrwałe relacje oparte na zaufaniu i doświadczeniu.

Umożliwiamy rozwój m.in. w działach:

 • sprzedaży,
 • logistyki i obsługi magazynu,
 • marketingu,
 • finansów,
 • administracji,
 • hr,
 • laboratorium,
 • jakości,
 • produkcji.