Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Poniedziałek, 28.03.2022 – program wydarzenia

PL - spotkanie prowadzone w języku polskim

ENG - spotkanie prowadzone w języku angielskim

Logotyp - Comarch

 

Strona internetowa Comarch

Comarch to jedna z szybciej rozwijających się firm na arenie międzynarodowej, która zajmuje się między innymi wdrażaniem innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla różnorodnych przedsiębiorstw.

Firma powstała w 1993 roku w Krakowie, a od 1999 roku jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Nieustanny rozwój i poszerzanie zasięgów sprawia, że Comarch wciąż otwarty jest na nowych pracowników. Czekają na nich obszary działalności związane z usługami, telekomunikacją, finansami, systemami ERP, IoT, e-zdrowiem, administracją publiczną czy przemysłem. Z usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 100 krajach na 6 kontynentach m.in.: Allianz, Auchan, BNP Paribas Fortis, BP, Carrefour, Heathrow Airport, Heineken, ING czy LG U+, Orange, Telefónica, T-Mobile, Vodafone. Corocznie firma inwestuje środki o wartości ok. 15 proc. przychodów  w projekty innowacyjne. W 2020 roku nakłady na prace R&D wyniosły 234 mln zł.

Obecnie zatrudnia ponad 6 500 ekspertów, w ponad 90 biurach w ponad 30 krajach od Japonii i Australii, przez Europę aż po Brazylię i obie Ameryki. Od kilkunastu lat prowadzi jeden z największych programów stażowych IT w Europie oraz staże UX/UI czy biznesowe.

Dołącz do nas! 

Strona internetowa Dentons

Dentons jest największą globalną firmą prawniczą, której utalentowany zespół w ponad 75 krajach odpowiada na światowe wyzwania i szanse. Rozwiązania prawne i biznesowe, jakie oferuje Dentons, czerpią z bogactwa i siły lokalnych społeczności, wykorzystując jednocześnie wielokrotnie nagradzane innowacje w zakresie obsługi klientów, takie jak platforma innowacji i doradztwa strategicznego Nextlaw. Dzięki swojej policentryczności i podejściu nastawionemu na realizację celów, zaangażowaniu w rozwój integracji i różnorodności, jak również zapewnieniu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników z całego świata, Dentons zmienia status quo na rynku obsługi prawnej, wspierając działania klientów i społeczności w tzw. nowej dynamice. 

Spotkanie z przedstawicielką Państwowej Inspekcji Pracy to świetna okazja by zdobyć podstawową wiedzę z zakresu prawa pracy - przydatną dla każdej wchodzącej na rynek osoby.

Podczas prelekcji dowiesz się co potrzebujesz przygotować by móc podjąć pracę, odświeżysz informacje o rodzajach umów, które możesz zawrzeć z pracodawcą i poznasz różnice między nimi. Oprócz tego, omówione zostaną podstawowe prawa i obowiązków pracownika i pracodawcy oraz rola i zakres kompetencji PIP.

Spotkanie będzie świetną okazją do zadania wszystkich nurtujących pytań z tego zakresu!

 

Prelegentka: starszy inspektor pracy Magdalena Gaweł

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UJ, kierunek prawo, rocznik 2003. Zatrudniona w Inspekcji pracy od 2006 r. jako pracownik merytoryczny: referent prawny, radca, a od 2012r. inspektor pracy, aktualnie na stanowisku starszego inspektora. Wieloletni pracownik Sekcji Prewencji i Promocji OIP Kraków uczestniczący w projektach prewencyjnych i promocyjnych PIP, wykładowca z zakresu prawa pracy – w ramach obowiązków służbowych.

Strona internetowa Marsh&McLennan

Marsh EBSC (European Business Support Center) A world of opportunities awaits!

EBSC jako centrum doskonałości, przejęło wewnętrzne operacje oraz procesy od Marsh Europe. Dzięki temu brokerzy mogą w jeszcze większym stopniu skupiać się na potrzebach biznesowych klientów. W naszej codziennej pracy dbamy o efektywność, jakość oraz terminowość wykonywanych zadań. Naszymi głównymi obszarami pracy są zarządzanie polisami ubezpieczeniowymi, obsługa roszczeń, fakturowanie, zarządzanie danymi oraz inne, szeroko pojęte wsparcie administracyjne dla brokerów współpracującymi z międzynarodowymi korporacjami. W EBSC pracuje obecnie ponad 200 osób o 9 narodowościach. Nasze plany są ambitne i zamierzamy nadal rozwijać się w iście start-upowym tempie! Kochamy języki obce – w sumie znamy ich 21 :)

Wiemy, że przyjazna, bezpośrednia atmosfera w zespołach, w których każdy może liczyć na wsparcie innych jest kluczowa. Jesteśmy zwycięzcami nagrody CEE Business Services Firm of the Year 2021! • Diversity & Inclusion: Marsh McLennan została wybrana (już drugi raz z rzędu!) przez FairyGodBoss jako najlepsza firma dla kobiet w 2021 roku! Zostaliśmy również uznani za najlepszą firmę z branży finansowej dla kobiet i najlepszą firmę, której prezes wspiera różnorodność. Dla nas różnorodność i inkluzywność to nie tylko słowa. Staramy się promować uniwersalne wartości i wspierać tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Angażujemy się chętnie w projekty związane z równością płci, wsparciem środowiska LGBTQ+ oraz te promujące wszelkie formy różnorodności. Celem jest stworzenie atmosfery, w której każdy współpracownik może wnieść do pracy „całego siebie”.

What’s more… Wspieranie lokalnych społeczności jest obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego oferujemy każdemu pracownikowi jeden dzień wolny na działania związane z wolontariatem i gorąco zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej możliwości. Na całym świecie w ciągu ostatnich 8 lat wszyscy w Marsh, poświęciliśmy ponad milion godzin na takie projekty!

Kluczowe informacje:

 • Preferowane kierunki studiów; Tak naprawdę nie ma znaczenia, co studiujesz. Jeśli masz pomysły, pasje, kochasz języki, chcesz pracować w niezwykłej firmie ze wspierającymi menedżerami, w której wszyscy szanują się nawzajem i która daje Ci mnóstwo możliwości rozwoju zawodowego – to jest miejsce dla Ciebie! 
 • Pożądane języki obce; Język angielski oraz duński, holenderski, francuski, niemiecki, włoski, norweski, hiszpański, szwedzki (wszystkie B2 lub wyższe)

Benefity dla pracowników: 

 • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w globalnej firmie,
 • Świetne możliwości rozwoju osobistego i kariery,
 • Stabilne zatrudnienie z umową o pracę na czas nieokreślony,
 • Atrakcyjny pakiet świadczeń m.in. prywatna opieka zdrowotna - pakiet rodzinny, karta lunchowa, karta kulturalna lub Multisport, kursy językowe, nieograniczony dostęp do platform edukacyjnych online, plan emerytalny,
 • Możliwość uczestniczenia w różnych projektach inicjowanych i prowadzonych przez pracowników,
 • Międzynarodowe środowisko z przyjazną atmosferą
 • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy, tuż przy stacji metra M2 „Rondo Daszyńskiego”
 • Elastyczne godziny pracy i hybrydowy model pracy (zobacz nasze biuro)
 • Lokalizacje (miasta): Choć nasze biuro znajduje się w samym sercu Warszawy, nasi koledzy i koleżanki mieszkają w każdym zakątku Polski

 

Adres siedziby firmy; MMC Group Services Sp. z o.o. Prosta 68, 00-838 Warsaw, Poland

Więcej ciekawych informacji o Marsh EBSC oraz ogłoszenia o pracę znajdą się na naszej stronie internetowej.

Social media Marsh McLennan Group 

LinkedIn Marsh Poland

 

Strona internetowa Accenture

 

 

 

 

 

 

Ten artykuł dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej. By zapoznać się z jego treścią należy zmienić wersję językową strony (flaga w prawym górnym rogu).