Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Piątek, 1.04.2022 – program wydarzenia

PL - spotkanie prowadzone w języku polskim

ENG - spotkanie prowadzone w języku angielskim

 

Strona internetowa Stefanini Poland

Stefanini od ponad trzech dekad dostarcza usługi IT klientom na całym świecie. Wspieramy zarówno średnie jak i duże korporacje w kwestiach konsultingu, wdrożeń systemów ERP, rozwoju i utrzymania aplikacji oraz specjalistycznych usług związanych z doraźnym reagowaniem na potrzeby kadrowe w kluczowych obszarach.

Stefanini to też ludzie - ponad 22 tysiące osób pracujących w różnych regionach, na całym świecie, świadczących profesjonalne, wielojęzyczne usługi dla naszych klientów na najwyższym poziomie.

 

 

Strona internetowa Informatica Polska

Informatica (NYSE: INFA) to światowy lider branży Data Management i Cloud Data Management. Tworzymy i wdrażamy dla naszych klientów - największych firm świata (w tym np. 84 firm z listy Fortune 100) specjalistyczne oprogramowanie z kategorii takich jak Data Governance, Master Data Management, czy Data & Application Integration. W związku z dynamicznym rozwojem naszego polskiego oddziału, poszukujemy (w ramach praktyk, jak i stałego zatrudnienia) zarówno programistów jak i osób, które widzą swoją przyszłość na styku IT i biznesu. 

Sprawdź nasz profil na LinkedIn - Informatica Polska

Jeśli zastanawiasz się, jakie działania powinna podjąć osoba decydująca się na kontynuację ścieżki naukowej na Uniwersytecie Jagiellońskim, to ta prelekcja jest zdecydowanie dla Ciebie!

Nasi eksperci Gabriela Lampart oraz Szymon Janota opowiedzą tym, czy kariera naukowa przekreśla szanse na inną ścieżkę kariery zawodowej i czy możliwe jest ich pogodzenie, a także omówią zasady funkcjonowania Szkół Doktorskich Uniwersytetu Jagiellońskiego, tryb kształcenia oraz proces rekrutacji. Podczas spotkania zostaną także przedstawione możliwości znalezienia zatrudnienia z tytułem doktora nauk w zależności od dziedzin i poszczególnych dyscyplin naukowych.

 

Prelegenci:

Gabriela Lampart - w trakcie kształcenia w Szkole Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu. Radna w Towarzystwie Doktorantów UJ oraz Pełnomocnik ds. Szkół Doktorskich, zainteresowana ochroną danych osobowych i cyberbezpieczeństwem.

 

Szymon Janota - absolwent Wydziału Prawa i Administracji UJ oraz Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji, pracownik Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ.

 

Strona internetowa Philip Morris International Service Center Europe

 

 

 

 

Ten artykuł dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej. By zapoznać się z jego treścią należy zmienić wersję językową strony (flaga w prawym górnym rogu).

 

Strona internetowa Kaseya

 

 

 

Ten artykuł dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej. By zapoznać się z jego treścią należy zmienić wersję językową strony (flaga w prawym górnym rogu).