Wiosenna edycja Targów Pracy Online 2022

Wiosenna edycja Targów Pracy zbliża się wielkimi krokami. Na naszej stronie można odnaleźć już harmonogram spotkań z pracodawcami i ekspertami/ekspertkami z rynku pracy – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zapisy na wydarzenie dla uczestników rozpoczną się 14 marca 2022 (poniedziałek) i potrwają do 25.03.2022 (piątek), do godziny 14:00. Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, by być na bieżąco!

Oczekując na Targi Pracy, zapraszamy także do wzięcia udziału w Tygodniu Jakości Kształcenia, który odbędzie się w dniach 21-25.03.2022. TJK to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest tworzenie warunków sprzyjających zwiększaniu świadomości znaczenia działań projakościowych w Uniwersytecie Jagiellońskim, jak również dostrzeganiu różnorodnych czynników, które wpływają na ocenę jakości kształcenia w naszej Alma Mater. Tematem przewodnim tegorocznej, dziewiątej edycji jest: WSPARCIE - ZAANGAŻOWANIE - ROZWÓJ.

Zapraszamy do zapoznania się z programem TJK.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez formularz i potrwa do 15 marca.

Szczegóły dotyczące rejestracji są dostępne w ogłoszeniu.

Zakończenie wiosennej edycji Targów Pracy

Targi Pracy startują już w najbliższy poniedziałek!

Rozpoczynamy przygotowania do wiosennej edycji Targów Pracy UJ!