Rozpoczynamy przygotowania do wiosennej edycji Targów Pracy UJ!

Z przyjemnością ogłaszamy, że rozpoczynamy przygotowania do wiosennej edycji Targów Pracy Online, organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 28.03-1.04.2022. Przed nami aż 5 prelekcji z ekspertami i ekspertkami rynku pracy, prezentacje pracodawców oraz ofert staży, praktyk i pracy, a także zajmujące sesje Q&A (pytań i odpowiedzi). Całe wydarzenie odbędzie się online, za pośrednictwem platformy MS Teams.

Obecnie trwa nabór dla Wystawców - wszystkie firmy, organizacje i instytucje zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu mailowego z koordynatorkami Targów:

Zapisy dla uczestników ruszą 2 tygodnie przed planowaną datą wydarzenia, o czym będziemy jeszcze informować zarówno na stronie jak i w naszych social mediach.

Zapraszamy do dalszego śledzenia informacji!

Zakończenie wiosennej edycji Targów Pracy

Targi Pracy startują już w najbliższy poniedziałek!

Wiosenna edycja Targów Pracy Online 2022