Otwarcie zapisów na Targi Pracy Online!

Już dziś wystartowały zapisy na najnowszą edycję Targów Pracy Online!

W dniach 6-10 grudnia 2021 odbędą się spotkania online z 25 wystawcami z różnych branży oraz 5 wyjątkowych prelekcji z ekspertami i ekspertkami rynku pracy. Wszystkie informacje dotyczące poszczególnych spotkań można znaleźć w zakładce Harmonogram - zachęcamy do uważnego zapoznania się z nią!

Najważniejsze informacje o wydarzeniu:

• Podczas każdego, trwającego 1 godzinę spotkania, pracodawcy opowiedzą o swojej firmie, a także odpowiedzą na pytania uczestników i uczestniczek podczas sesji Q&A
  • Każdego dnia Targów o godzinie 12:00 odbędzie się prelekcja eksperta bądź ekspertki:

Poniedziałek: Łukasz Pawłyszyn Ryba pięknieje od głowy – jakie kompetencje przyszłości warto rozwijać na studiach ucząc się na doświadczeniach wiodących firm i managerów

Wtorek: Agata Kowalska – Sposób na szklany sufit – jak budować pozycję kobiet na rynku pracy?

Środa: Piotr Prokopowicz – Kariera wystarczająco dobra, czyli dlaczego nie warto słuchać innych na swojej drodze do szczęścia

Czwartek: Joanna Kwiatek – Zdobywanie doświadczenia zawodowego poza strefą komfortu

Piątek: Łukasz Gacek – E tam, etat. Zostań swoim szefem!

• Zapisy na wydarzenie odbywają się poprzez formularz rejestracyjny - należy uzupełnić swoje dane i wybrać spotkania, w których chce się wziąć udział. Zapisy na wydarzenie trwają do 3.12.2021, do godz. 15:00!
  • Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami o Targach