Przygotowania do Targów Pracy - jesień 2022

Uwaga, uwaga - już w dniach 18-20 października odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy Uniwersytetu Jagiellońskiego!

Najbliższa edycja wydarzenia przyjmie formułę hybrydową:

• moduł stacjonarny odbędzie się w środę, 19.10.2022 (w godzinach 10:00 do 15:00), w budynku Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ (ul. Ingardena 6). Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się ze stoiskami zaproszonych do udziału w Targach pracodawców, wziąć udział w zorganizowanych prelekcjach eksperckich a także skorzystać z konsultacji dotyczących m.in. przygotowania dokumentów aplikacyjnych, zakładania własnej działalności, praktyk Erasmus+ czy prawa pracy.

• moduł online odbędzie się w dniach 18.10.2022 (wtorek) i 20.10.2022 (czwartek); każde spotkanie z Wystawcą potrwa 90 minut i składać się będzie z 3 części: prezentacji firmy, prezentacji tematu oraz sesji Q&A.

Obecnie trwa nabór dla Wystawców - wszystkie firmy, organizacje i instytucje zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu mailowego z koordynatorkami Targów:

Zapisy dla uczestników ruszą 2 tygodnie przed planowaną datą wydarzenia - zapraszamy do śledzenia informacji przesyłanych na pocztę uniwersytecką, a także udostępnianych na naszej stronie i w social mediach.

Jesienne Targi Pracy 2022 zakończone!

Niezapisany na Targi Pracy? Dołączaj na bieżąco!

Uwaga! Ostatnie dni zapisów!

Dostępność Targów Pracy