Targi Pracy startują już w najbliższy poniedziałek!

Serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzących spotkaniach w ramach Targów Pracy Uniwersytetu Jagiellońskiego, zorganizowanych przez Biuro Karier.

Każdego dnia odbywać się będą interesujące dyskusje z pracodawcami z różnych branży, a także prelekcje ekspertów i ekspertek  – zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym harmonogramem.

Wszystkie osoby, które dokonały zapisu na wydarzenie poprzez udostępniony formularz będą otrzymywać informacje o spotkaniach i prowadzące do webinarów linki na swoje skrzynki mailowe. Wszystkich tych, którzy nie zdążyli dokonać zapisu, a chcieliby dołączyć do wydarzenia, zapraszamy do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku – Targi Pracy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Codziennie będziemy zamieszczać tam linki do poszczególnych spotkań.

Weźcie sprawy kariery w swoje ręce i skorzystajcie z okazji by pewnie wkroczyć na rynek pracy – do zobaczenia na Targach!

Zakończenie wiosennej edycji Targów Pracy

Wiosenna edycja Targów Pracy Online 2022

Rozpoczynamy przygotowania do wiosennej edycji Targów Pracy UJ!