Jak się przygotować do spotkań w ramach Targów Pracy Online?

Targi Pracy Online zbliżają się wielkimi krokami! To dobry moment na refleksję nad tym, jak najlepiej się do nich przygotować.

Przygotowaliśmy listę wskazówek, które pozwolą maksymalnie efektywnie uczestniczyć w nadchodzącym wydarzeniu.

Jak przygotować się do spotkania?

• Zapisz datę i godzinę spotkania, i ustaw przypomnienie w telefonie.
  • Zarezerwuj sobie odpowiednią ilość czasu. Pamiętaj, że spotkania trwają 1 godzinę – przeznacz ten czas wyłączenie dla Ciebie i zadbaj by nic Cię nie rozpraszało.
  • Miej pod ręką notatnik, coś do pisania, słuchawki, i co najważniejsze – chęć do aktywnego uczestnictwa!
  • Upewnij się, że masz sprawne łącze internetowe i zaktualizowaną przeglądarkę.
  • Sprawdzaj skrzynkę mailową – będziemy przesyłać dodatkowe informacje dot. spotkania.
  • Przed rozpoczęciem Targów zapoznaj się z materiałami na stronie wydarzenia (regulamin, harmonogram spotkań) – dzięki temu będziesz lepiej zorientowany/a w tematyce spotkań!

Zapisy wciąż trwają – jeśli masz znajomych, którzy są studentami/studentkami lub absolwentami/absolwentkami UJ i byliby zainteresowani wzięciem udziału – poinformuj ich o Targach Pracy!

Zakończenie zimowej edycji Targów Pracy Online

Ostatni dzień Targów Pracy Online!

Dołącz do czwartkowych spotkań w ramach Targów Pracy Online!

Zacznijmy trzeci dzień Targów Pracy Online