Witamy na stronie Targów Pracy

Witamy na oficjalnej stronie Targów Pracy Online organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego! Zapraszamy do zapoznania się ze stroną – mamy nadzieję, że okaże się pomocna.

Nasza strona dedykowana jest wszystkim osobom zainteresowanym wzięciem udziału w Targach – zarówno studentom i studentkom UJ poszukującym najświeższych informacji o rynku pracy, absolwentom i absolwentkom poszukującym inspiracji na swojej ścieżce kariery, jak i pracodawcom, którzy chcieliby dotrzeć ze swoją ofertą do społeczności studenckiej i absolwenckiej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Na stronie znajdują się najświeższe informacje o grudniowej edycji Targów Pracy – zapisach, regulaminie, harmonogramie spotkań czy wystawcach – a także wiele więcej, w tym podsumowania poprzednich edycji wydarzenia oraz wskazówki dotyczące przygotowania się do spotkań z pracodawcami.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną – mamy nadzieję, że okaże się pomocna!

Zakończenie zimowej edycji Targów Pracy Online

Ostatni dzień Targów Pracy Online!

Dołącz do czwartkowych spotkań w ramach Targów Pracy Online!

Zacznijmy trzeci dzień Targów Pracy Online